Santykių horoskopo užsakymo forma

Poros santykių horoskopas raštu.
Sudarytas santykių horoskopas tiksliai apibūdins Jūsų porą, atskleis, kokios yra stipriosios ir silpnosios Jūsų santykių pusės ir kas Jus sieja. Šis poros suderinamumo horoskopas yra sudaromas kompoziciniu astrologiniu metodu, kai sulyginami Jūsų abiejų horoskopai ir sudarytas bendras poros horoskopo grafikas, iš kurio bus aiškiai matyti Jūsų astrologinis ir psichologinis suderinamumas:
atskleistas vidinis poros pasaulis padės pažinti vienas kitą ir rasti būdų pagerinti santykius būnant kartu; paaiškės, kuo užsiimti būnant kartu, kas neša sėkmę ir laimę santykiuose, kodėl apskritai Jūs susitikote ir ką turite kartu nuveikti gyvenime.
Taip pat gausite savo asmeninę artimiausių gyvenimo periodų apžvalgą (nuo 6 iki 12 mėnesių), iš kurios sužinosite kas nusimato asmeninėje, darbinėje veikloje ir meilėje, taip pat gausiate finansiškai sėkmingų dienų sąrašą – kada galite priimti svarbius finansinius sprendimus, galinčius turėti įtakos Jūsų gyvenimui, pasiryžti rimtiems sandoriams, įsipareigojimams ar tiesiog dalyvauti loterijoje.
Galite užduoti rūpimus klausimus. Apimtis 3-6 lapai, kaina 40€.
  • Jūsų horoskopas bus sudarytas bei atsiųstas Jums nurodytu el. paštu per 10 d. d.
  • Po užsakymo formos užpildymo būsite nukreipti į saugų Paysera įmokų surinkimo puslapį.
  • Būtinai patikrinkite savo el. pašto Spam (Šlamšto) skiltį, pasitaiko, kad laiškai nukeliauja ten.
  • Šiuo metu visus horoskopus raštu sudaro astrologas Aidas David.

Atleiskite, šiuo metu horoskopai nesudaromi. Apsilankykite vėlyvą rudenį.

Santykių horoskopo raštu užsakymas - 40€

 

Dažnai užduodami klausimai:

Per kiek laiko sudarote horoskopą?
Jūsų horoskopas bus sudarytas individualiai raštu per 7-9 darbo dienas ir atsiųstas į nurodytą el. paštą.
Ar galėsiu klausti klausimų po horoskopo sudarymo, jei bus kas nors neaišku?
Taip, Jūs galite tikslinti savo sudarytą horoskopą ir klausti klausimų ne tik po horoskopo sudarymo, bet ir bet kada vėliau.
Kuo skiriasi Jūsų sudaromi horoskopai nuo publikuojamų spaudoje?
Visi Permainų astrologų horoskopai yra sudaromi individualiai ir aprašomi raštu atsakant į visus klausimus asmeniškai. Tik sudarant horoskopą pagal Jūsų gimimo datą, laiką, vietą ir kitus rodiklius, yra atskleidžiamos tikrosios asmeninės sąvybės ir įvykių tikimybės nurodytu periodu.
Kaip Permainų astrologai sudaro metinius horoskopus? 
Asmenis 2018 metų horoskopas, kaip ir kiti ateities prognozės Permainų astrologijos horoskopai, yra sudaromi remiantis keliais būdais: judinant Soliaro Saulę ir  peržvelgiant asmeninius tranzitus. Jei užduotas klausimas nėra atsakomas astrologijos pagalba, naudojami kiti ezoteriniai būdai gauti atsakymui.