Ezoterinė informacija

Ezoterinė informacija

Ezoterinė informacija

2018 METŲ HOROSKOPAS ZODIAKO ŽENKLAMS

Tai yra bendrinis horoskopas, tinkamas žmonėms, gyvenantiems Lietuvoje, kurie turi stipriai išreikštą Saulę savo asmeniniame horosokope.
Šis 2018 m. horoskopas zodiako ženklams yra labiau pramoginio pobūdžio informacija. Jei norite sužinoti kokie bus Jūsų asmeniniai 2018 metai, užsisakykite 2018 metų horoskopą, kuris sudaromas individualiai raštu.

Avinas

2018 m. pradžia išspręs visus aktualius su finansais ir asmeniniu gyvenimu susijusius klausimus. Metų viduryje numatoma kelionė, tačiau galimi konfliktai darbe ar net darbovietės pakeitimas. Balandžio mėnesį dėmesį dedikuokite savo sveikatai, ypač nervinei, daugiau ilsėkitės ramioje aplinkoje, užsiimkite tuo, kas džiugina.

Jautis

Jaučiams numatoma ilgalaikė kelionė užsienyje, apskritai, tai metas kai kelionės užims vis daugiau minčių ir laiko. 2018 m. Jūsų partneris galimai bus pripažintas darbinėje aplinkoje ir gaus pelnytą piniginį atlygį už savo darbą. Metų viduryje padidės Jūsų įplaukos, finansiniai reikalai atsigaus, galite sumokėti skolas ir paskolas, jei tokių turite. Balandį ir Gegužę būkite atidesni savo sveikata. Galimos staigmenos, kažkas naujo, įspūdingo atsiras Jūsų gyvenime šiais metais. Pereisite į savotiškai “naują lygį” ir savo gyvenimą paversite labiau įdomu ir prasmingesniu. Būsite pripažintas. Galimas šeimos pagausėjimas.

Dvyniai

Jūsų pagalbos ir dėmesio reikės Jūsų artimiesiems. Apie metų vidurį tikėsitės algos pakėlimo, sėkmės darbe, ypač užimti vadovaujančias/lyderiaujančias pozicijas. Nusimato įvairūs bonusai ir apdovanojimau, galimai galite įsigyti neplanuoto nekilnojamojo turto. Asmeniniame gyvenime galimi savotiški nesutarimai, galimos įvairios mintys apie permainas. Balandį galite išgirsti žinių apie persikėlimą gyventi kitur ilgesniam laikui.

Vėžys

Visais metais vėžiams aktualiausias bus asmeninis gyvenimas. Kažkam bus laikas vestuvėms, kažkam vakarėlių metas, o kažkam ateis metas įteisinti ilgalaikius santykius. Šeimos žmonės daugiausia dėmesio skirs savo sveikatai ir šeimos gerovei. O jei esate vienišas/vieniša – naujas, Jums labai svarbus žmogus gali imti ir atsirasti Jūsų gyvenime.

Liūtas

Liūtai daugiausia dėmesio skirs namams, vaikams ir darbui. 2018 metais labai tikėtinas šeimos pagausėjimas, o ir visi 2018 metai Jums bus sėkmingi, nes Jūsų svajonės ir ilgai planuoti projektai pagaliau bus įgyvendinti. Galite pagaliau baigti statyti/įsirengti namus ir gausite dovanų iš likimo.

Mergelė

Mergelės kitais metais gali susidurti su sunkumais, laukia kiek sunkesnis periodas, tačiau tai yra metai bus, kurie tinkami sustiprinti savo lyderio įgūdžius, pagerinti bendravimą su žmonėmis ir atrasti naujų malonumų gyvenime. Atsiras galimybė pakeisti ir sustiprinti savo finansinę situaciją, bet kažkam iš artimųjų gali prireikti Jūsų pagalbos ar paramos. Darbinėje aplinkoje pirmoje metų pusėje lauks iššūkiai, tačiau situacija stabilizuosis metų gale, bėgant laikui. Tai – darbingi metai.

Svarstyklės

Kai kuriems žmonėms, gimusiems po Svarstyklių ženklu, 2018 m. gali sėkmingai pasibaigti ginčai dėl nekilnojamojo turto ir baigsis kiti nesklandumai, susiję su nekilnojamuoju turtu. Didelis šansas persikelti į naujus – “savo” namus. Galimas šeimos pagausėjimas ir finansinės padėties pagerėjimas. Balandį ir Gegužę atidžiau stebėkite savo sveikatą, nes šiais mėnesiais didesnė peršalimo ir kitų ligų tikimybė.

Skorpionas

Skorpionams ateinantys metai bus puikūs, kalbant apie sveikatą ir karjeros galimybes. Jausitės stipresni ir atjaunėję bei tikėtina, kad gyvensite sveikiau visais ateinančiais metais. 2018 m. viduryje galimi nauji romantiški santykiai ir iš jų kylančios naujos atsakomybės. Tikėtinas pajamų padidėjimas ir teigiami pokyčiai darbinėje aplinkoje. Džiaugsitės gyvenimu ir jausite pilnatvę, kalbant apie romantinius santykius.

Šaulys

Šauliai 2018 m. daugiausia dėmesio skirs savo finansams. Kitais metais gyventi finansiškai stabiliai gali būti tikras iššūkis. Turėsite sunkiai dirbti, kad susikurti būsimą gerovę, tiesa sakant, gali atsirasti netikėtų išlaidų. Meilėje taip pat nebus viskas labai sklandu, kadangi gali išaiškėti jums nežinomų dalykų, kurie privers Jus pergalvoti savo prioritetus ir vertybes.

Ožiaragis

Pagaliau ateina metas raškyti savo praeities pastangų vaisius. Jums bus atlyginta už Jūsų įdirbį ir už tai, kad su kitais žmonėmis elgėtės sąžiningai. Kai kurie Ožiaragiai prisiims atsakomybę atlikti naujas rimtas užduotis darbe, o vyresnio amžiaus Ožiaragiai galės džiaugtis dėmesiu ir pripažinimu. Metų vidurys labai tinkamas atnaujinti bendravimą su buvusiais kolegomis ir atgaivinti prigesusius romantinius santykius, jei, aišku, norisi.

Vandenis

2018 m. Vandeniams pažymėti meile ir romantika. Tai metai, kada pagaliau baigsis vienišumo etapas arba galite ryžtis įsipareigoti visam laikui. Nors 2018 metai žada degančias aistras ir romantiką, nepamirškite skirti dėmesio ir savo sveikatai. Tai metai, kada galite išspręsti savo finansines bėdas ir kitas su namais susijusias problemas. Metų viduryje tikėtinas nemažas pinigų srautas.

Žuvys

2018-ieji Žuvims nebus pernelyg lengvi. 2017 metais neišspręsti finansiniai reikalai pareikalaus Jūsų dėmesio ir 2018 metais. Jei turite savo verslą, skirkite jam daugiau dėmesio, kad užtikrinti stabilumą vietoj ėjimo į priekį. Kai kurie Jūsų draugai gali parodyti savo blogąją pusę, o ir gali reikėti pasirūpinti savo sveikata 2018 metais. Balandis nelabai palankus spręsti finansinius reikalus – neskolinkite ir nesiskolinkite didesnių piniginių sumų.

Permainų astrologija didelį dėmesį kreipia į žmogaus gyvenimo ciklus ir tai interpretuoja sudarant asmeninius bei prognostinius horoskopus. Pavyzdžiui Jupiteris daro 12 metų ciklą – tranzitą per žmogaus Natalinį horoskopą, Saturnas (labai įtakinga planeta) turi 29.5 metų ciklą, Uranas turi opoziciją 38 – 44 metų, ir sugrįžta į pradinę padėti kai žmogus būna 84 metų. Astrologiškai galima pasakyti kada prasideda ir baigiasi etapas bei kokios aplinkybės laukia vienu ar kitu periodu.

Tęsiant apie ciklus: Jupiteris daro etapą kas 12 metų pradedant nuo žmogaus gimimo. Per 12 metų žmogaus gyvenimas keičiasi taip, kaip nurodyta Natalo grafike: darydamas tranzitus per žmogaus ženklus, rodo optimizmo/pesimizmo, kelionių, sėkmės (ypač laimėjimų) etapus, sugebėjimą išreikšti save, moralumą ir atsako už tikėjimą šiuo materialiu pasauliu. Jupiteris asocijuojamas su Taro korta “Imperatorius”.

Saturnas sugrįžta į pradinę padėtį žmogaus nataliniame horoskope kas 29.5 metai. Pasibaigus pirmam žmogaus Saturno periodui (apie 29-30 gyvenimo metus), labai dažnas žmogus pradeda visiškai naują gyvenimą, nes limituojančioji Saturno įtaka sumažėja priklausomai nuo to, kur jis randasi Natale. Saturnas, keliaudamas per būstus atsako už gyvenimo tvarką, etapus, kontrolę, konservatyvumą, baimę, atsakomybę ir gyvenimo pamokas, dažniausiai rimtąsias, pavyzdžiui, jei žmogus skundžiasi, kad neranda tikros meilės, kad yra problemų asmeniniuose santykiuose – dažnai Saturnas keliauja per 4 arba 7 Natalo būstą, jei trūksta pinigų, Saturnas dažniausiai rasis arba 2 būste, arba 6. O jei yra depresyvių destrukcinių minčių, Saturnas būna 5, 8 arba 12 būste. Beje, Saturno įtaką galima valdyti susiradus artimų draugų, bendraujant su mielais pažįstamais, jie padeda sušvelninti Saturno įtaką. Saturną atspindi Taro korta “Pasaulis”.

Internete galima rasti daug straipsnių apie viduramžio krizę, kuri dažniausiai pasitaiko vyrams. Žiūrint iš astrologinės pusės, 38-44 metais Uranas sudaro opoziciją su savimi, o tai atneša keistenybių ir netikėtumų žmogaus gyvenime, žmogus pradeda kelti sau keistus klausimus, kurie nerūpėjo anksčiau ir tai išprovokuoja unikalų elgesį, kuris priklauso nuo Urano padėties Nataliniame horoskope. Pavyzdžiui, jei Uranas yra 8 būste arba įtakojamas Skorpiono, viduramžio krizė ateis netikėtai ir stipriai pasireikš per vidines baimes, nerimą ir gali išprovokuoti didelius pasikeitimus.
Uranas – keistenybių ir netikėtumų planeta, taip pat globojanti šiuolaikinį pasaulį, technologiją ir internetą. Uraną puikiai atspindi Taro korta “Žvaigždė”.

Šviesa, kaip ir mintys, neturi rimties masės ir egzistuoja tik judėdama šviesos greičiu. Šviesa matuojama Fotonais (gr. φως, phōs – šviesa), o išmatuoti minčių mokslas kol kas dar negali. Mes, Permainų astrologai, tikime, kad bus atrasti nauji dvasinio lygio atradimai, kurie paaiškins kaip veikia nuojauta, ezoterika, astrologija, dvasinė įtaka, žvilgsnio pajutimas, nuojauta, hipnozė.

Žmonės daro progresą kaip kai kurios planetos Žemės atžvilgiu – tiesiai ir kartais retrogradu (atgal), bet visada pirmyn laiko tekmėje. Progresas neatsiejamas nuo regreso. Viskas yra viena.

Visi materialūs objektai absorbuoja arba perima “kitas” vibracijas lengviau ar sunkiau, pavyzdžiui, metalai pasižymi greitu vibracijų įsisavinimu, tačiau taip pat greitai grįžta į savo “normalią” vibraciją. Mes, žmonės, atiduodame ir gauname aplinkos vibracijas, mes patys paliekame savo vibracijos antspaudą.

Viskas šiame pasaulyje yra sudaryta iš tos paties medžiagos; viskas, kas turi molekulinę struktūrą, turi ir atitinkamas vibracijas arba dvasinę struktūrą, kitaip vadinama aura.
Tos vibracijos būna įvairios – turbūt aiškiausiai žinoma šiluma ir elektromagnetinis laukas, krūvis, šviesa, tačiau yra ir kitokių, lengvai nepaaiškinamų struktūrų, kaip mintys ir laikas. Visos vibracijos yra judesys ir egzistuoja esant tam tikroms aplinkybėms, jos įtakoja viena kitą – maišosi tarpusavyje ir, priklausomai nuo tipo sąvybių ir aplinkybių, įtakoja  molekulinę medžiagų struktūrą. Šviesa, kaip ir mintys, neturi rimties masės ir egzistuoja tik judėdama šviesos greičiu. Šviesa matuojama Fotonais (gr. φως, phōs – šviesa), o išmatuoti minčių mokslas kol kas dar negali.

Visi materialūs objektai absorbuoja arba perima “kitas” vibracijas lengviau ar sunkiau, pavyzdžiui, vanduo yra labai laidus bei turi sąvybę “nuplauti” vibracijas, metalai pasižymi greitu vibracijų įsisavinimu, tačiau taip pat greitai grįžta į savo “normalią” vibraciją.  Mes, žmonės, atiduodame ir gauname aplinkos vibracijas, mes patys paliekame savo vibracijos antspaudą ne tik fizinėje plotmėje, bet ir mintimis.

“ŠEŠTASIS” JAUSMAS

Šioje žemėje gyvenantys aukštesnės pakopos gyvūnai be 5 informacijos jutiklių (lietimo, matymo, girdėjimo, uoslės, ragavimo) turi ir šeštą jutiklį iš kurios kyla religija, ezoterika, hipnozė.  Žmonės gimsta su skirtingais talentais ir sąvybėmis, pavyzdžiui, vieni yra gabūs muzikai, nes turi įgimtą klausą, kiti – gabūs rašymui, ir yra žmonės, kurie gimsta su įgimtu “šeštuoju” jausmu. Tokie žmonės gali matyti ir nujausti daugiau.