Ezoterinė informacija

Ezoterinė informacija

Ezoterinė informacija

BENDRAS 2018 METŲ HOROSKOPAS ZODIAKO ŽENKLAMS

2018 metu horoskopas avinui jauciui dvyniui veziui mergelei svarstyklems skorpionui sauliui oziaragiui zuvims

Tai yra bendrinis horoskopas, tinkamas žmonėms, gyvenantiems Lietuvoje, kurie turi stipriai išreikštą Saulę savo asmeniniame horoskope.
Šis 2018 m. horoskopas zodiako ženklams yra labiau pramoginio pobūdžio informacija. Jei norite sužinoti kokie bus Jūsų asmeniniai 2018 metai, užsisakykite 2018 metų horoskopą, kuris sudaromas individualiai raštu.

2018 metų horoskopas Avinui

2018 m. pradžia išspręs visus aktualius su finansais ir asmeniniu gyvenimu susijusius klausimus. Metų viduryje numatoma kelionė, tačiau taip pat įmanomi konfliktai darbe ar net darbovietės pakeitimas. Balandžio mėnesį dėmesį dedikuokite savo sveikatai, ypač nervinei, daugiau ilsėkitės ramioje aplinkoje, užsiimkite tuo, kas džiugina.

2018 metų horoskopas Jaučiui

Jaučiams galimos ilgalaikės kelionės užsienyje, apskritai, tai metas kai kelionės užims vis daugiau minčių ir laiko. Metų viduryje padidės Jūsų įplaukos, finansiniai reikalai atsigaus, galite sumokėti skolas ar paskolas, jei tokių turite. Balandį ir Gegužę būkite atidesni savo sveikatai. Tikėkitės staigmenų, pereisite į “naują lygį” ir Jūsų gyvenimas taps įdomesniu ir prasmingesniu.

2018 metų horoskopas Dvyniams

Jūsų pagalbos ir dėmesio gali prireikti Jūsų artimiesiems. Apie metų vidurį tikėkitės algos pakėlimo, sėkmės darbe, ypač jei norite užimti vadovaujančią poziciją. Nusimato įvairūs bonusai ir apdovanojimai, taip pat galite kiek neplanuotai įsigyti nekilnojamojo turto. Balandį galite išgirsti žinių persikėlimą gyventi kitur ilgesniam laikui.

2018 metų horoskopas Vėžiui

Visais metais Vėžiams bus aktualiausias asmeninis gyvenimas, tai yra geras metas vestuvėms, vakarėliams metas ar metas įteisinti ilgalaikius santykius. Jei esate šeimos žmogus – daugiausia dėmesio skirsite savo sveikatai ir šeimos gerovei. O jei esate vienišas/vieniša – naujas, Jums labai svarbus žmogus gali imti ir atsirasti Jūsų gyvenime.

2018 metų horoskopas Liūtui

Liūtai daugiausia dėmesio skirs namams, vaikams ir darbui. 2018 metais labai tikėtinas šeimos pagausėjimas, o ir visi 2018 metai Jums bus sėkmingi, nes Jūsų svajonės ir ilgai planuoti projektai pagaliau bus įgyvendinti. Galite pagaliau baigti statyti/įsirengti namus ir gauti gerų likimo dovanų.

2018 metų horoskopas Mergelei

Mergelės kitais metais gali susidurti su sunkumais, laukia kiek sunkesnis periodas, tačiau tai yra metai, kurie tinkami pagerinti bendravimą su žmonėmis ir atrasti naujų malonumų gyvenime. Gali atsirasti galimybė pakeisti ir sustiprinti savo finansinę situaciją, bet kažkam iš artimųjų gali prireikti Jūsų pagalbos ar paramos. Darbinėje aplinkoje ir ypač pirmoje metų pusėje lauks iššūkiai, tačiau situacija stabilizuosis metų gale. Apskritai,  tai – darbingi metai.

2018 metų horoskopas Svarstyklėms

Kai kuriems žmonėms, gimusiems po Svarstyklių ženklu, 2018 m. gali sėkmingai pasibaigti ginčai dėl nekilnojamojo turto ir baigsis kiti nesklandumai, susiję su nekilnojamuoju turtu. Didelis šansas persikelti į naujus – “savo” namus. Galimas šeimos pagausėjimas ir finansinės padėties pagerėjimas. Balandį ir Gegužę atidžiau stebėkite savo sveikatą, nes šiais mėnesiais didesnė peršalimo ir kitų ligų tikimybė.

2018 metų horoskopas Skorpionui

Skorpionams ateinantys metai bus puikūs, ypač kalbant apie sveikatą ir karjeros galimybes. Jausitės stipresni ir atjaunėję, tikėtina, kad gyvensite sveikiau visais 2018 metais. Metų viduryje galimi nauji romantiški santykiai ir iš jų kylančios naujos atsakomybės. Tikėtinas pajamų padidėjimas ir teigiami pokyčiai darbinėje aplinkoje. O ir šiaip, džiaugsitės gyvenimu ir jausite pilnatvę, kalbant apie romantinius santykius.

2018 metų horoskopas Šauliui

Šauliai 2018 m. daugiausia dėmesio skirs savo finansams. 2018 metais norėsis finansinio stabilumo, kas gali būti tikras iššūkis. Galimai daug, sunkiai, bet prasmingai dirbsite, kad susikurti būsimą gerovę, nors, tiesa sakant, gali atsirasti netikėtų išlaidų. Meilėje taip pat nebus viskas labai sklandu, kadangi gali išaiškėti jums nežinomų dalykų, kurie privers Jus pergalvoti savo prioritetus ir vertybes.

2018 metų horoskopas Ožiaragiui

Pagaliau ateina metas raškyti savo praeities pastangų vaisius. Tai geri metai, todėl kai kurie Ožiaragiai prisiims atsakomybę atlikti naujas rimtas užduotis darbe, o vyresnio amžiaus žmonės galės džiaugtis dėmesiu ir pripažinimu. Metų vidurys labai tinkamas atnaujinti bendravimą su buvusiais kolegomis ir atgaivinti prigesusius romantinius santykius, jei, aišku, norisi.

2018 metų horoskopas Vandeniui

2018 m. Vandeniams pažymėti meile ir romantika. Tai metai, kada pagaliau baigsis vienišumo etapas arba tiesiog galite ryžtis įsipareigoti visam laikui. Nors 2018 metai žada degančias aistras ir romantiką, nepamirškite skirti dėmesio ir savo sveikatai. Tai etapas, kai galite išspręsti savo finansines bėdas ar kitas su namais susijusias problemas. Metų viduryje tikėtinas nemažas pinigų srautas.

2018 metų horoskopas Žuviai

2018 meti Žuvims nebus labai lengvi, kai neišspręsti finansiniai reikalai pareikalaus Jūsų dėmesio ir 2018 metais. Jei turite savo verslą, skirkite jam daugiau dėmesio, kad užtikrinti stabilumą, o ne plėtrą. Kai kurie Jūsų draugai gali parodyti savo blogąją pusę, o ir gali tekti pasirūpinti savo sveikata 2018 metais. Balandis nelabai palankus spręsti finansinius reikalus – neskolinkite ir nesiskolinkite didesnių piniginių sumų.

 

Primename, kad tai yra labai bendras 2018 metų horoskopas žmonėms, kurie turi stipriai išreikštą Saulę savo asmeniniame horoskope.
Šis 2018 m. horoskopas zodiako ženklams yra labiau pramoginio pobūdžio informacija. Jei norite sužinoti kokie bus Jūsų asmeniniai 2018 metai, užsisakykite 2018 metų horoskopą, kuris sudaromas individualiai raštu.

Permainų astrologija didelį dėmesį kreipia į žmogaus gyvenimo ciklus ir tai interpretuoja sudarant asmeninius bei prognostinius horoskopus. Pavyzdžiui Jupiteris daro 12 metų ciklą – tranzitą per žmogaus Natalinį horoskopą, Saturnas (labai įtakinga planeta) turi 29.5 metų ciklą, Uranas turi opoziciją 38 – 44 metų, ir sugrįžta į pradinę padėti kai žmogus būna 84 metų. Astrologiškai galima pasakyti kada prasideda ir baigiasi etapas bei kokios aplinkybės laukia vienu ar kitu periodu.

Tęsiant apie ciklus: Jupiteris daro etapą kas 12 metų pradedant nuo žmogaus gimimo. Per 12 metų žmogaus gyvenimas keičiasi taip, kaip nurodyta Natalo grafike: darydamas tranzitus per žmogaus ženklus, rodo optimizmo/pesimizmo, kelionių, sėkmės (ypač laimėjimų) etapus, sugebėjimą išreikšti save, moralumą ir atsako už tikėjimą šiuo materialiu pasauliu. Jupiteris asocijuojamas su Taro korta “Imperatorius”.

Saturnas sugrįžta į pradinę padėtį žmogaus nataliniame horoskope kas 29.5 metai. Pasibaigus pirmam žmogaus Saturno periodui (apie 29-30 gyvenimo metus), labai dažnas žmogus pradeda visiškai naują gyvenimą, nes limituojančioji Saturno įtaka sumažėja priklausomai nuo to, kur jis randasi Natale. Saturnas, keliaudamas per būstus atsako už gyvenimo tvarką, etapus, kontrolę, konservatyvumą, baimę, atsakomybę ir gyvenimo pamokas, dažniausiai rimtąsias, pavyzdžiui, jei žmogus skundžiasi, kad neranda tikros meilės, kad yra problemų asmeniniuose santykiuose – dažnai Saturnas keliauja per 4 arba 7 Natalo būstą, jei trūksta pinigų, Saturnas dažniausiai rasis arba 2 būste, arba 6. O jei yra depresyvių destrukcinių minčių, Saturnas būna 5, 8 arba 12 būste. Beje, Saturno įtaką galima valdyti susiradus artimų draugų, bendraujant su mielais pažįstamais, jie padeda sušvelninti Saturno įtaką. Saturną atspindi Taro korta “Pasaulis”.

Internete galima rasti daug straipsnių apie viduramžio krizę, kuri dažniausiai pasitaiko vyrams. Žiūrint iš astrologinės pusės, 38-44 metais Uranas sudaro opoziciją su savimi, o tai atneša keistenybių ir netikėtumų žmogaus gyvenime, žmogus pradeda kelti sau keistus klausimus, kurie nerūpėjo anksčiau ir tai išprovokuoja unikalų elgesį, kuris priklauso nuo Urano padėties Nataliniame horoskope. Pavyzdžiui, jei Uranas yra 8 būste arba įtakojamas Skorpiono, viduramžio krizė ateis netikėtai ir stipriai pasireikš per vidines baimes, nerimą ir gali išprovokuoti didelius pasikeitimus.
Uranas – keistenybių ir netikėtumų planeta, taip pat globojanti šiuolaikinį pasaulį, technologiją ir internetą. Uraną puikiai atspindi Taro korta “Žvaigždė”.

Šviesa, kaip ir mintys, neturi rimties masės ir egzistuoja tik judėdama šviesos greičiu. Šviesa matuojama Fotonais (gr. φως, phōs – šviesa), o išmatuoti minčių mokslas kol kas dar negali. Mes, Permainų astrologai, tikime, kad bus atrasti nauji dvasinio lygio atradimai, kurie paaiškins kaip veikia nuojauta, ezoterika, astrologija, dvasinė įtaka, žvilgsnio pajutimas, nuojauta, hipnozė.

Žmonės daro progresą kaip kai kurios planetos Žemės atžvilgiu – tiesiai ir kartais retrogradu (atgal), bet visada pirmyn laiko tekmėje. Progresas neatsiejamas nuo regreso. Viskas yra viena.

Visi materialūs objektai absorbuoja arba perima “kitas” vibracijas lengviau ar sunkiau, pavyzdžiui, metalai pasižymi greitu vibracijų įsisavinimu, tačiau taip pat greitai grįžta į savo “normalią” vibraciją. Mes, žmonės, atiduodame ir gauname aplinkos vibracijas, mes patys paliekame savo vibracijos antspaudą.

Viskas šiame pasaulyje yra sudaryta iš tos paties medžiagos; viskas, kas turi molekulinę struktūrą, turi ir atitinkamas vibracijas arba dvasinę struktūrą, kitaip vadinama aura.
Tos vibracijos būna įvairios – turbūt aiškiausiai žinoma šiluma ir elektromagnetinis laukas, krūvis, šviesa, tačiau yra ir kitokių, lengvai nepaaiškinamų struktūrų, kaip mintys ir laikas. Visos vibracijos yra judesys ir egzistuoja esant tam tikroms aplinkybėms, jos įtakoja viena kitą – maišosi tarpusavyje ir, priklausomai nuo tipo sąvybių ir aplinkybių, įtakoja  molekulinę medžiagų struktūrą. Šviesa, kaip ir mintys, neturi rimties masės ir egzistuoja tik judėdama šviesos greičiu. Šviesa matuojama Fotonais (gr. φως, phōs – šviesa), o išmatuoti minčių mokslas kol kas dar negali.

Visi materialūs objektai absorbuoja arba perima “kitas” vibracijas lengviau ar sunkiau, pavyzdžiui, vanduo yra labai laidus bei turi sąvybę “nuplauti” vibracijas, metalai pasižymi greitu vibracijų įsisavinimu, tačiau taip pat greitai grįžta į savo “normalią” vibraciją.  Mes, žmonės, atiduodame ir gauname aplinkos vibracijas, mes patys paliekame savo vibracijos antspaudą ne tik fizinėje plotmėje, bet ir mintimis.

“ŠEŠTASIS” JAUSMAS

Šioje žemėje gyvenantys aukštesnės pakopos gyvūnai be 5 informacijos jutiklių (lietimo, matymo, girdėjimo, uoslės, ragavimo) turi ir šeštą jutiklį iš kurios kyla religija, ezoterika, hipnozė.  Žmonės gimsta su skirtingais talentais ir sąvybėmis, pavyzdžiui, vieni yra gabūs muzikai, nes turi įgimtą klausą, kiti – gabūs rašymui, ir yra žmonės, kurie gimsta su įgimtu “šeštuoju” jausmu. Tokie žmonės gali matyti ir nujausti daugiau.