Šiuo metu veikla nevykdoma, prašome neužsisakinėti

ASMENINIS HOROSKOPAS RAŠTU

Asmeninis horoskopas raštu – pati geriausia dovana sau!
Po savo asmeninio horoskopo gavimo tikėtina, kad pamatysite save naujai, suvoksite savo minčių bei poelgių motyvus, atskleisite netikėtas savo charakterio savybes, savo stiprybes, slaptus ir žinomus talentus bei vidinius trukdžius siekiant tikslų, gausite atsakymus į svarbius gyvenimo klausimus, pvz.: kaip pasiekti norimą gyvenimo tikslą; į ką vertėtų kreipti dėmesį meilėje, profesinėje veikloje ir santykiuose su aplinkiniais žmonėmis, kad lydėtų visapusiška gyvenimo sėkmė ir prasmė. Taip pat gausite savo asmeninę artimiausių gyvenimo periodų apžvalgą (nuo 6 iki 12 mėnesių), iš kurios sužinosite kas nusimato asmeninėje, darbinėje veikloje ir meilėje, taip pat gausite finansiškai sėkmingų dienų sąrašą – kada galite priimti svarbius finansinius sprendimus, galinčius turėti įtakos Jūsų gyvenimui, pasiryžti rimtiems sandoriams, įsipareigojimams ar tiesiog dalyvauti loterijoje.
Galite užduoti rūpimus klausimus. Apimtis 3-6 lapai, kaina

Asmenybės – asmeninis horoskopas raštu atsako į klausimus:

  • Kokios yra stipriosios ir silpnosios bei paslėptos mano charakterio sąvybės?
  • Kokius žinomus ir paslėptus talentus turiu?
  • Kaip pasiekti sėkmės gyvenime, kur yra mano ribojimai, kuriuos galiu įveikti?
  • Mano požiūris į materialinius dalykus?
  • Ar verta rizikuoti gyvenime?
  • Mano požiūris į šeimą?
  • Koks turi būti mano gyvenimo partneris?
  • Kokiais gyvenimo periodais daryti vieną ar kitą dalyką?
  • Kokios darbo – veiklos sritys man tinkamiausios?

ASMENINIO HOROSKOPO UŽSAKYMO FORMA - 40€


DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE ASMENINIUS HOROSKOPUS

Jei turite kokių nors klausimų, rašykite info@permainos.lt
Per kiek laiko sudarote santykių horoskopą?
Jūsų santykių horoskopas bus sudarytas individualiai raštu maždaug per 10 darbo dienų ir atsiųstas į nurodytą el. paštą užsakymo metu.
Kokius klausimus galiu užduoti?
Galite klausti bet kokių klausimų, susietų su Jumis ar artimais asmeninims (tik nurodykite gimimo ar įvykio datas). Jei klausimas negali būti atsakytas astrologijos pagalba, bus panaudoti kiti ezoteriniai būdai gauti atsakymui.
Populiariausi klausimai: Kurioje šalyje mūsų porai palankiausia gyventi? Kuris partneris tinkamesnis?
Ar galėsiu klausti klausimų po horoskopo sudarymo, jei bus kas nors neaišku?
Taip, Jūs galite tikslinti savo sudarytą horoskopą ir klausti klausimų ne tik po horoskopo sudarymo, bet ir bet kada vienerių metų etape.
Kuo skiriasi Jūsų sudaromi horoskopai raštu nuo paprastų publikuotų horoskopų?
Visi Permainų astrologų horoskopai yra sudaromi individualiai ir aprašomi raštu atsakant į visus klausimus asmeniškai. Tik sudarant horoskopą pagal Jūsų gimimo datą, laiką, vietą ir kitus rodiklius, yra atskleidžiamos tikrosios asmeninės sąvybės ir įvykių tikimybės nurodytu periodu. Astrologija yra ezoterika, todėl labai svarbu kas "prisiliečia prie Jūsų" ir sudaro Jūsų asmeninį horoskopą.
Kaip yra sudaromi Permainų astrologijos metiniai horoskopus?
Ateities prognozės yra sudaromos remiantis keliais būdais: judinant Soliaro Saulę ir peržvelgiant asmeninius tranzitus.
Ar teisybė, kad pakeitus gyvenamą vietą, gali pasikeisti ir likimas?
Tikrai taip! Astrologiškai matosi pasaulio vietos, kurios yra ženkliai įtakojomos asmeninio horoskopų planetų, todėl galima numatyti įvykius, kylančius iš jausmų būnant toje vietoje.
Permainų astrologų horoskopai raštu yra nepaprastai tikslūs, sudaromi ir aprašomi individualiai atsakant į visus rūpimus klausimus asmeniškai.

Asmeninis 2019 metų horoskopas

ASTROLOGAS PAVEL L.

Permainų astrologas Pavel L. Astrologas Pavel užsiima atrologija nuo pat 1995 m., kai kritinės gyvenimo aplinkybės pastūmėjo jį pradėti justi ezoteriką ir studijuoti astrologiją.
Pavel mokėsi The London School of Astrology ir The Harry Edwards Healing Sanctuary bei yra The Astrological Association of UK narys. Jis sudaro natalinius horoskopus lietuvių, anglų, rusų ir lenkų kalbomis ir konsultuoja gyvai susitikimuose. Sugeba atskleisti žmogaus esybę ir atsakyti į svarbiausius būties klausimus. Jau senai keliauja ir šiuo metu nepasiekiamas.

ASTROLOGAS AIDAS DAVID

Permainų astrologas Aidas David - sudaro asmeninius 2019 m. horoskopus Astrologas Aidas David turi ypatingus ezoterinius sugebėjimus, kurie pasireiškia per jo gyvenimo įvykius nuo pat mažens. Jo misticizmas ir ilgametis okultizmo - astrologijos žinių taikymas daro astrologą Aidą ypatingai talentingu ezoteriku, kuris gali daug atskleisti apie asmenybę, santykius, ateities situacijas taikant ir kitus būdus gauti informacijai. Aidas David sudaro natalinius horoskopus raštu, taikant prognostinius, soliaro, tranzitų, horaro bei kitus būdus, atsako į visus iškilusius klausimus naudodamas šiuolaikinius astrologines bei tradicines ezoterines priemones.
Jis tiki, kad baigėsi 2000 metų trukęs Žuvies ženklo etapas, ir pasaulis jau atėjo į naujų, stiprių ir nepažintų dalykų ilgąjį periodą. Ir ypatingai tikslūs Permainų horoskopai raštu, kurie sudaromi nematant žmogaus yra vienas iš to įrodymų.
"Egzistencija yra suskirstyta etapais - didesniais ir mažesniais ciklais. Astrologiškai galima atskleisti gyvenimo etapus, o pamačius kokios aplinkybės gali susidaryti žmogaus gyvenime ateityje, įmanoma savo likimą pakreipti taip, kaip norisi. Viskas yra viena, ir žmogus gali kurti savo įvykius." - sako Permainų astrologas Aidas David.

KONTAKTAI

Rašykite: info@permainos.lt
Skambinkite: 8 678 82576
Skype: permainu_astrologija
Susitikimų adresas: Verkių g. 29, Vilnius