2018 METŲ HOROSKOPAI RAŠTU NEBESUDAROMI


Tai yra Jūsų asmeninis, tik Jums sudarytas 2018 metų horoskopas!

Šis individualus 12 mėnesių horoskopas yra sudaromas tik Jums, pagal Jūsų asmeninius gimimo duomenis naudojant Soliaro bei Natalinius tranzitus ir atsakant į Jūsų klausimus raštu.
Asmeniniame 2018 m. horoskope raštu bus išskirti svarbiausi metų etapai, pažymintys svarbiausius galimus įvykius asmeninėje, darbinėje veikloje ir meilėje, taip pat sužinosite savo periodus, kuriais galite priimti svarbius finansinius sprendimus, galinčius turėti įtakos Jūsų gyvenimui, pasiryžti rimtiems sandoriams, įsipareigojimams ar pirkiniams, rizikuoti, dalyvauti loterijoje. Galite klausti norimų klausimų.
Apimtis: 2-4 lapai.  Jūsų asmeninį 2018 m. horoskopą raštu sudarys astrologas Aidas David per keletą savaičių.

  • Jūsų horoskopas bus sudarytas bei atsiųstas Jums nurodytu el. paštu per 10 d. d.
  • Po užsakymo formos užpildymo būsite nukreipti į saugų Paysera įmokų surinkimo puslapį.
  • Būtinai patikrinkite savo el. pašto Spam (Šlamšto) skiltį, pasitaiko, kad laiškai nukeliauja ten.
  • Šiuo metu visus horoskopus raštu sudaro astrologas Aidas David.

Atleiskite, šiuo metu horoskopai nesudaromi. Apsilankykite vėlyvą rudenį.

Asmeninio horoskopo 2018 metams užsakymas

  • 9.99 € 19 €
 

Dažnai užduodami klausimai
Per kiek laiko sudarote horoskopą?
Jūsų horoskopas bus sudarytas individualiai raštu per 10 darbo dienų ir atsiųstas į nurodytą el. paštą. BŪTINAI pasitikrinkite savo JUNK skyrių, nes dažnai pasitaiko, kad laiškai atsiduria ten.
Ar galėsiu klausti klausimų po horoskopo sudarymo, jei bus kas nors neaišku?
Taip, Jūs galite tikslinti savo sudarytą horoskopą ir klausti klausimų ne tik po horoskopo sudarymo, bet ir bet kada vėliau visais metais, tik atsakymą gausite labai pavėluotai.
Kuo skiriasi Jūsų sudaromi horoskopai nuo publikuojamų spaudoje?
Visi Permainų astrologų horoskopai yra sudaromi individualiai ir aprašomi raštu atsakant į visus klausimus asmeniškai. Tik sudarant horoskopą pagal Jūsų gimimo datą, laiką, vietą ir kitus rodiklius, yra atskleidžiamos tikrosios asmeninės sąvybės ir įvykių tikimybės tam tikrais periodais.
Kaip Permainų astrologai sudaro metinius horoskopus? 
Asmeninis 2018 metų horoskopas, kaip ir kiti ateities prognozės Permainų astrologijos horoskopai, yra sudaromi remiantis keliais būdais: judinant Soliaro Saulę ir  peržvelgiant asmeninius tranzitus bus atskleisti stipriausi etapai ir smulkiai aprašyti galimi įvykiai. Jei užduotas klausimas nėra atsakomas astrologijos pagalba, naudojami kiti ezoriniai būdai gauti atsakymui.
Kuo Permainų astrologija skiriasi nuo tradicinės astrologijos? 
Visų pirma, astrologija yra ezoterika ir neegzistuoja “tradicinės” astrologijos pakraipos, taip pat kaip ir nebūna “tradicinio” dvasiškumo. Konkrečiai Permainų astrologija nenaudoja planetų, kurios yra dvasinio pavidalo ir turi griaunamąją įtaką, pavyzdžiui, Lilith. PERMAINŲ ASTROLOGIJA TEIGIA: žmogus gali kontroliuoti savo likimą ir turi žinoti kas yra užkoduota jo/jos asmenybėje bei atskleidžia gyvenimo etapus, kad pasiekti norimų tikslų gyvenime.

2018 metu horoskopas avinui jauciui dvyniui veziui mergelei svarstyklems skorpionui sauliui oziaragiui zuvims