JŪSŲ ASMENINIS 2018 METŲ HOROSKOPAS RAŠTU


Tai yra Jūsų asmeninis, tik Jums sudarytas 2018 metų horoskopas!

Šis individualus 12 mėnesių horoskopas yra sudaromas tik Jums, pagal Jūsų asmeninius gimimo duomenis naudojant Soliaro bei Natalinius tranzitus ir atsakant į Jūsų klausimus raštu.
Asmeniniame 2018 m. horoskope raštu bus išskirti svarbiausi metų etapai, pažymintys svarbiausius galimus įvykius asmeninėje, darbinėje veikloje ir meilėje, taip pat sužinosite savo periodus, kuriais galite priimti svarbius finansinius sprendimus, galinčius turėti įtakos Jūsų gyvenimui, pasiryžti rimtiems sandoriams, įsipareigojimams ar pirkiniams, rizikuoti, dalyvauti loterijoje. Galite klausti norimų klausimų.
Apimtis: 2-4 lapai.  Jūsų asmeninį 2018 m. horoskopą raštu sudarys astrologas Aidas David per keletą savaičių.

  • Jūsų horoskopas bus sudarytas bei atsiųstas Jums nurodytu el. paštu per 10 d. d.
  • Po užsakymo formos užpildymo būsite nukreipti į saugų Paysera įmokų surinkimo puslapį.
  • Būtinai patikrinkite savo el. pašto Spam (Šlamšto) skiltį, pasitaiko, kad laiškai nukeliauja ten.
  • Šiuo metu visus horoskopus raštu sudaro astrologas Aidas David.

Asmeninio horoskopo 2018 metams užsakymas

  • 12€ 19€
    Kaina galioja iki gruodžio mėn.
 

Dažnai užduodami klausimai
Per kiek laiko sudarote horoskopą?
Jūsų horoskopas bus sudarytas individualiai raštu per 7-9 darbo dienas ir atsiųstas į nurodytą el. paštą.
Ar galėsiu klausti klausimų po horoskopo sudarymo, jei bus kas nors neaišku?
Taip, Jūs galite tikslinti savo sudarytą horoskopą ir klausti klausimų ne tik po horoskopo sudarymo, bet ir bet kada vėliau visais metais.
Kuo skiriasi Jūsų sudaromi horoskopai nuo publikuojamų spaudoje?
Visi Permainų astrologų horoskopai yra sudaromi individualiai ir aprašomi raštu atsakant į visus klausimus asmeniškai. Tik sudarant horoskopą pagal Jūsų gimimo datą, laiką, vietą ir kitus rodiklius, yra atskleidžiamos tikrosios asmeninės sąvybės ir įvykių tikimybės tam tikrais periodais.
Kaip Permainų astrologai sudaro metinius horoskopus? 
Asmenis 2018 metų horoskopas, kaip ir kiti ateities prognozės Permainų astrologijos horoskopai, yra sudaromi remiantis keliais būdais: judinant Soliaro Saulę ir  peržvelgiant asmeninius tranzitus bus atskleisti stipriausi etapai ir smulkiai aprašyti galimi įvykiai. Jei užduotas klausimas nėra atsakomas astrologijos pagalba, naudojami kiti ezoriniai būdai gauti atsakymui.
Kuo Permainų astrologija skiriasi nuo tradicinės astrologijos? 
Visų pirma, astrologija yra ezoterika ir neegzistuoja “tradicinės” astrologijos pakraipos, taip pat kaip ir nebūna “tradicinio” dvasiškumo. Konkrečiai Permainų astrologija nenaudoja planetų, kurios yra dvasinio pavidalo ir turi griaunamąją įtaką, pavyzdžiui, Lilith. PERMAINŲ ASTROLOGIJA TEIGIA: žmogus gali kontroliuoti savo likimą ir turi žinoti kas yra užkoduota jo/jos asmenybėje bei atskleidžia gyvenimo etapus, kad pasiekti norimų tikslų gyvenime.

 

BENDRAS 2018 METŲ HOROSKOPAS ZODIAKO ŽENKLAMS

2018 metu horoskopas avinui jauciui dvyniui veziui mergelei svarstyklems skorpionui sauliui oziaragiui zuvims

Tai yra bendrinis horoskopas, tinkamas žmonėms, gyvenantiems Lietuvoje, kurie turi stipriai išreikštą Saulę savo asmeniniame horosokope.
Šis 2018 m. horoskopas zodiako ženklams yra labiau pramoginio pobūdžio informacija. Jei norite sužinoti kokie bus Jūsų asmeniniai 2018 metai, užsisakykite 2018 metų horoskopą, kuris sudaromas individualiai raštu.

2018 metų horoskopas Avinui

2018 m. pradžia išspręs visus aktualius su finansais ir asmeniniu gyvenimu susijusius klausimus. Metų viduryje numatoma kelionė, tačiau galimi konfliktai darbe ar net darbovietės pakeitimas. Balandžio mėnesį dėmesį dedikuokite savo sveikatai, ypač nervinei, daugiau ilsėkitės ramioje aplinkoje, užsiimkite tuo, kas džiugina.

2018 metų horoskopas Jaučiui

Jaučiams numatoma ilgalaikė kelionė užsienyje, apskritai, tai metas kai kelionės užims vis daugiau minčių ir laiko. 2018 m. Jūsų partneris galimai bus pripažintas darbinėje aplinkoje ir gaus pelnytą piniginį atlygį už savo darbą. Metų viduryje padidės Jūsų įplaukos, finansiniai reikalai atsigaus, galite sumokėti skolas ir paskolas, jei tokių turite. Balandį ir Gegužę būkite atidesni savo sveikata. Galimos staigmenos, kažkas naujo, įspūdingo atsiras Jūsų gyvenime šiais metais. Pereisite į savotiškai “naują lygį” ir savo gyvenimą paversite labiau įdomu ir prasmingesniu. Būsite pripažintas. Galimas šeimos pagausėjimas.

2018 metų horoskopas Dvyniams

Jūsų pagalbos ir dėmesio reikės Jūsų artimiesiems. Apie metų vidurį tikėsitės algos pakėlimo, sėkmės darbe, ypač užimti vadovaujančias/lyderiaujančias pozicijas. Nusimato įvairūs bonusai ir apdovanojimau, galimai galite įsigyti neplanuoto nekilnojamojo turto. Asmeniniame gyvenime galimi savotiški nesutarimai, galimos įvairios mintys apie permainas. Balandį galite išgirsti žinių apie persikėlimą gyventi kitur ilgesniam laikui.

2018 metų horoskopas Vėžiui

Visais metais vėžiams aktualiausias bus asmeninis gyvenimas. Kažkam bus laikas vestuvėms, kažkam vakarėlių metas, o kažkam ateis metas įteisinti ilgalaikius santykius. Šeimos žmonės daugiausia dėmesio skirs savo sveikatai ir šeimos gerovei. O jei esate vienišas/vieniša – naujas, Jums labai svarbus žmogus gali imti ir atsirasti Jūsų gyvenime.

2018 metų horoskopas Liūtui

Liūtai daugiausia dėmesio skirs namams, vaikams ir darbui. 2018 metais labai tikėtinas šeimos pagausėjimas, o ir visi 2018 metai Jums bus sėkmingi, nes Jūsų svajonės ir ilgai planuoti projektai pagaliau bus įgyvendinti. Galite pagaliau baigti statyti/įsirengti namus ir gausite dovanų iš likimo.

2018 metų horoskopas Mergelei

Mergelės kitais metais gali susidurti su sunkumais, laukia kiek sunkesnis periodas, tačiau tai yra metai bus, kurie tinkami sustiprinti savo lyderio įgūdžius, pagerinti bendravimą su žmonėmis ir atrasti naujų malonumų gyvenime. Atsiras galimybė pakeisti ir sustiprinti savo finansinę situaciją, bet kažkam iš artimųjų gali prireikti Jūsų pagalbos ar paramos. Darbinėje aplinkoje pirmoje metų pusėje lauks iššūkiai, tačiau situacija stabilizuosis metų gale, bėgant laikui. Tai – darbingi metai.

2018 metų horoskopas Svarstyklėms

Kai kuriems žmonėms, gimusiems po Svarstyklių ženklu, 2018 m. gali sėkmingai pasibaigti ginčai dėl nekilnojamojo turto ir baigsis kiti nesklandumai, susiję su nekilnojamuoju turtu. Didelis šansas persikelti į naujus – “savo” namus. Galimas šeimos pagausėjimas ir finansinės padėties pagerėjimas. Balandį ir Gegužę atidžiau stebėkite savo sveikatą, nes šiais mėnesiais didesnė peršalimo ir kitų ligų tikimybė.

2018 metų horoskopas Skorpionui

Skorpionams ateinantys metai bus puikūs, kalbant apie sveikatą ir karjeros galimybes. Jausitės stipresni ir atjaunėję bei tikėtina, kad gyvensite sveikiau visais ateinančiais metais. 2018 m. viduryje galimi nauji romantiški santykiai ir iš jų kylančios naujos atsakomybės. Tikėtinas pajamų padidėjimas ir teigiami pokyčiai darbinėje aplinkoje. Džiaugsitės gyvenimu ir jausite pilnatvę, kalbant apie romantinius santykius.

2018 metų horoskopas Šauliui

Šauliai 2018 m. daugiausia dėmesio skirs savo finansams. Kitais metais gyventi finansiškai stabiliai gali būti tikras iššūkis. Turėsite sunkiai dirbti, kad susikurti būsimą gerovę, tiesa sakant, gali atsirasti netikėtų išlaidų. Meilėje taip pat nebus viskas labai sklandu, kadangi gali išaiškėti jums nežinomų dalykų, kurie privers Jus pergalvoti savo prioritetus ir vertybes.

2018 metų horoskopas Ožiaragiui

Pagaliau ateina metas raškyti savo praeities pastangų vaisius. Jums bus atlyginta už Jūsų įdirbį ir už tai, kad su kitais žmonėmis elgėtės sąžiningai. Kai kurie Ožiaragiai prisiims atsakomybę atlikti naujas rimtas užduotis darbe, o vyresnio amžiaus Ožiaragiai galės džiaugtis dėmesiu ir pripažinimu. Metų vidurys labai tinkamas atnaujinti bendravimą su buvusiais kolegomis ir atgaivinti prigesusius romantinius santykius, jei, aišku, norisi.

2018 metų horoskopas Vandeniui

2018 m. Vandeniams pažymėti meile ir romantika. Tai metai, kada pagaliau baigsis vienišumo etapas arba galite ryžtis įsipareigoti visam laikui. Nors 2018 metai žada degančias aistras ir romantiką, nepamirškite skirti dėmesio ir savo sveikatai. Tai metai, kada galite išspręsti savo finansines bėdas ir kitas su namais susijusias problemas. Metų viduryje tikėtinas nemažas pinigų srautas.

2018 metų horoskopas Žuviai

2018-ieji Žuvims nebus pernelyg lengvi. 2017 metais neišspręsti finansiniai reikalai pareikalaus Jūsų dėmesio ir 2018 metais. Jei turite savo verslą, skirkite jam daugiau dėmesio, kad užtikrinti stabilumą vietoj ėjimo į priekį. Kai kurie Jūsų draugai gali parodyti savo blogąją pusę, o ir gali reikėti pasirūpinti savo sveikata 2018 metais. Balandis nelabai palankus spręsti finansinius reikalus – neskolinkite ir nesiskolinkite didesnių piniginių sumų.