Ezoterinė informacija

Ezoterinė informacija

Šviesa, kaip ir mintys, neturi rimties masės ir egzistuoja tik judėdama šviesos greičiu. Šviesa matuojama Fotonais (gr. φως, phōs – šviesa), o išmatuoti minčių mokslas kol kas dar negali. Mes, Permainų astrologai, tikime, kad bus atrasti nauji dvasinio lygio atradimai, kurie paaiškins kaip veikia nuojauta, ezoterika, astrologija, dvasinė įtaka, žvilgsnio pajutimas, nuojauta, hipnozė.

Žmonės daro progresą kaip kai kurios planetos Žemės atžvilgiu – tiesiai ir kartais retrogradu (atgal), bet visada pirmyn laiko tekmėje. Progresas neatsiejamas nuo regreso. Viskas yra viena.

Visi materialūs objektai absorbuoja arba perima “kitas” vibracijas lengviau ar sunkiau, pavyzdžiui, metalai pasižymi greitu vibracijų įsisavinimu, tačiau taip pat greitai grįžta į savo “normalią” vibraciją. Mes, žmonės, atiduodame ir gauname aplinkos vibracijas, mes patys paliekame savo vibracijos antspaudą.

Viskas šiame pasaulyje yra sudaryta iš tos paties medžiagos; viskas, kas turi molekulinę struktūrą, turi ir atitinkamas vibracijas arba dvasinę struktūrą, kitaip vadinama aura.
Tos vibracijos būna įvairios – turbūt aiškiausiai žinoma šiluma ir elektromagnetinis laukas, krūvis, šviesa, tačiau yra ir kitokių, lengvai nepaaiškinamų struktūrų, kaip mintys ir laikas. Visos vibracijos yra judesys ir egzistuoja esant tam tikroms aplinkybėms, jos įtakoja viena kitą – maišosi tarpusavyje ir, priklausomai nuo tipo sąvybių ir aplinkybių, įtakoja  molekulinę medžiagų struktūrą. Šviesa, kaip ir mintys, neturi rimties masės ir egzistuoja tik judėdama šviesos greičiu. Šviesa matuojama Fotonais (gr. φως, phōs – šviesa), o išmatuoti minčių mokslas kol kas dar negali.

Visi materialūs objektai absorbuoja arba perima “kitas” vibracijas lengviau ar sunkiau, pavyzdžiui, vanduo yra labai laidus bei turi sąvybę “nuplauti” vibracijas, metalai pasižymi greitu vibracijų įsisavinimu, tačiau taip pat greitai grįžta į savo “normalią” vibraciją.  Mes, žmonės, atiduodame ir gauname aplinkos vibracijas, mes patys paliekame savo vibracijos antspaudą ne tik fizinėje plotmėje, bet ir mintimis.

“ŠEŠTASIS” JAUSMAS

Šioje žemėje gyvenantys aukštesnės pakopos gyvūnai be 5 informacijos jutiklių (lietimo, matymo, girdėjimo, uoslės, ragavimo) turi ir šeštą jutiklį iš kurios kyla religija, ezoterika, hipnozė.  Žmonės gimsta su skirtingais talentais ir sąvybėmis, pavyzdžiui, vieni yra gabūs muzikai, nes turi įgimtą klausą, kiti – gabūs rašymui, ir yra žmonės, kurie gimsta su įgimtu “šeštuoju” jausmu. Tokie žmonės gali matyti ir nujausti daugiau.