Asmeninio horoskopo raštu užsakymas

  • Jūsų horoskopas bus sudarytas bei atsiųstas Jums nurodytu el. paštu per 10 d. d.
  • Po užsakymo formos užpildymo būsite nukreipti į saugų Paysera įmokų surinkimo puslapį.
  • Būtinai patikrinkite savo el. pašto Spam (Šlamšto) skiltį, pasitaiko, kad laiškai nukeliauja ten.
  • Šiuo metu visus horoskopus raštu sudaro astrologas Aidas David.

 

Asmeninis horoskopas raštu – pati geriausia dovana sau!

Po savo asmeninio horoskopo gavimo tikėtina, kad pamatysite save naujai, suvoksite savo minčių bei poelgių motyvus, atskleisite netikėtas savo charakterio sąvybes, savo stiprybes, slaptus ir žinomus talentus bei vidinius trukdžius siekiant tikslų, gausite atsakymus į svarbius gyvenimo klausimus, pvz.: kaip pasiekti norimą gyvenimo tikslą; į ką vertėtų kreipti dėmesį meilėje, profesinėje veikloje ir santykiuose su aplinkiniais žmonėmis, kad lydėtų visapusiška gyvenimo sėkmė ir prasmė.
Taip pat gausite savo asmeninę artimiausių gyvenimo periodų apžvalgą (nuo 6 iki 12 mėnesių), iš kurios sužinosite kas nusimato asmeninėje, darbinėje veikloje ir meilėje, taip pat gausiate finansiškai sėkmingų dienų sąrašą – kada galite priimti svarbius finansinius sprendimus, galinčius turėti įtakos Jūsų gyvenimui, pasiryžti rimtiems sandoriams, įsipareigojimams ar tiesiog dalyvauti loterijoje.
Galite užduoti rūpimus klausimus. Apimtis 3-6 lapai, kaina 40€.

Asmeninio horoskopo raštu užsakymas - 40€

 

Dažnai užduodami klausimai:

Per kiek laiko sudarote horoskopą?
Jūsų horoskopas bus sudarytas individualiai raštu per 7-9 darbo dienas ir atsiųstas į nurodytą el. paštą.
Ar galėsiu klausti klausimų po horoskopo sudarymo, jei bus kas nors neaišku?
Taip, Jūs galite tikslinti savo sudarytą horoskopą ir klausti klausimų ne tik po horoskopo sudarymo, bet ir bet kada vėliau.
Kuo skiriasi Jūsų sudaromi horoskopai nuo publikuojamų spaudoje?
Visi Permainų astrologų horoskopai yra sudaromi individualiai ir aprašomi raštu atsakant į visus klausimus asmeniškai. Tik sudarant horoskopą pagal Jūsų gimimo datą, laiką, vietą ir kitus rodiklius, yra atskleidžiamos tikrosios asmeninės sąvybės ir įvykių tikimybės nurodytu periodu.
Kaip Permainų astrologai sudaro metinius horoskopus? 
Asmenis 2017 metų horoskopas, kaip ir kiti ateities prognozės Permainų astrologijos horoskopai, yra sudaromi remiantis keliais būdais: judinant Soliaro Saulę ir  peržvelgiant asmeninius tranzitus. Jei užduotas klausimas nėra atsakomas astrologijos pagalba, naudojami kiti ezoriniai būdai gauti atsakymui.
Kuo Permainų astrologija skiriasi nuo tradicinės astrologijos? 
Visų pirma, astrologija yra ezoterika ir neegzistuoja “tradicinės” astrologijos pakraipos, taip pat kaip ir nebūna “tradicinio” dvasiškumo. Konkrečiai Permainų astrologija nenaudoja planetų, kurios yra dvasinio pavidalo ir turi griaunamąją įtaką, pavyzdžiui, Lilith. Visi Permainų horoskopai remiasi pagrindu, kad žmogus gali kontroliuoti savo likimą ir turi žinoti kas yra užkoduota jo/jos asmenybėje bei turi pasinaudoti specialiais gyvenimo etapais, kad pasiekti norimų tikslų.